Politika

Karacan'ın Eskişehir Projeleri Olgunlaşıyor

AKP Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Harun Karacan, AKP Eskişehir Milletvekilleri Salih Koca, Ülker Can ve İl Başkanı Süleyman Reyhan ile birlikte Nabi Avcı’yı ziyaret etti.

Ak Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Harun Karacan, AK Parti Eskişehir Milletvekilleri Salih Koca, Ülker Can ve İl Başkanı Süleyman Reyhan ile birlikte Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı’yı ziyaret etti.

MEYDAN HAYATA GEÇİRİLİYOR

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı “Eskişehir projelerinin son durumu ve yeni projeler üzerinde yapılan değerlendirmeler ışığında, Türk Dünyası Kültür Başkenti projesi için TBMM Eğitim Komisyonu’nda 6 ay süreyle uzatılma kararı alınması bekleniyor. Böylece Eskişehir için çok önemli bir proje olan ve mevcut stadyum yerine konumlandırılacak meydan projesi hayata geçmiş olacak” dedi.

AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Harun Karacan ise Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı’dan Eskişehir için önceden planlanan projeleri hızla tamamlanması yönünde istekte bulundu. Ayrıca Karacan “ Bu toplantının verimli sonuçları, çok kısa süre sonra meyvelerini verecek. Eskişehirlilere verilecek müjdelerimiz var” şeklinde konuştu.

ODUNPAZARI BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

Yerel seçimler öncesi adaylar kesinleşirken özellikle Odunpazarı adayı merakla beklenen AKP'nin aday ismi henüz açıklanmadı. Ancak fotoğraftan yola çıkarsak Karacan'ın Eskişehir için çalışma arkadaşı olarak Sayın Ülker Can'ı düşündüğü gözlerden kaçmıyor. Kısa zamanda adayları açıklayacaklarını belirten Reyhan, acaba Odunpazarı adayı olarak Ülker Can'ın ismini mi duyuracak?

Etiketler

Okuyucu Yorumları

Diğer Haberler

Facebook